yapmıyoruz hiç şüphen olmasın Biz çok güzeliz

Admin

Administrator
Staff member
istemiyoruz Bitti falan ama adam sesini bayağı yükseltiyor karşında tam Uykudan yeni uyanmışım Hani uykudan ilk kullanan insanlar böyle bir şey olursa okuyorum adamlar şeyleri söylüyorlar falan Adam kabul etmedi istemiyorum falan filan Neden bana bunu söyler misiniz anlaşmıştık ya Ben burayı kazı yaptırdım oldu borcum ne olacak Adam dedi ki şey bu aydınlatma Bolu'dan sadece emekli tablosunu Ben getirmeyeceğim kız senin yüzünden bana aydınlatma koymayacağım Sökün abi benim oğlum kendimi haydi içimden dedim Şimdi

ne olacak Ben mi kaza yaptım canım bir daha bir daha çocuklarımın çoğu çocukların numarası yok bende bir daha git boru al bir daha yaşamda da bir daha yaşa falan filan Bir de hani her binaya çektirmem gerekecek adamlar Söküyor Lab içimden şu geçti ben hani bir şekilde halledin diye sorayım dedim Dedim ki alırım ben dedim kazı yaptırırsam bunu Okey bütün izledik herhangi bir şekilde sıkıntı çıkarmayacak Tamam sonra kendine aldığı ne kadar kendini Kaldırdım Tamam dedi Ne yapıyorsan yap döküyorlar bayağı gerildim bayat

Ne lan bu noktaya kadar gelip ses etmemek altyapıyı şimdi aradım Durumu anlattım Atakan Bey sağ olsun ekibi ile görüştüğü ve Sadece beni dinle ama taraftarı gerçekleştirildi kızı yapmayacak dakika orada kalın yapıp binama filmleri kavuştular tekrardan kız yapıldı köşelerden falan şu anda dilerken görebilirsiniz Instagram köşelerden getirildi oradan bir şekilde boru falan böyle köşelerden borular bulupta Onun içerisine fiilleri geçerim binanın içine ama hattı döşeli pert araçlar ve o elektrik panosunun orada projede bir bölüm vardı

ya o evi komple iptal ettik benim boruyla şey olup da direkt birleşip Sadece bizim binaya fiber duruyor diğer binaların içlerindeki da çekinmedi Çünkü bu tarz ama en garip bu üzüm müteahhide sağolsun anlaşmış Türksat Türksat'ın altyapısı geliyor yani oralara fırsatçıları bunlar bize izin yok ya bak Neyse ekip tekrardan O kazıyı kapattı Oldu bu Oldu fiber kablo bizim binanın içine geldi arkadaşlar köşelerden getirdiğiniz için eğer orada yağmur yağarsa oradaki dairenin su batma tehlikesi var Niye Çünkü o Bekir beton kırıldı oraya