vardır hani önü vardır O bir şeydir yani ona

Admin

Administrator
Staff member
bakarsın düşlere dalarsın Hani o müthiş bir şeydir onun arkası vardır orada şimdi telefon çok güzel spor subay açıyorum bim'ler nereye grubu işte filanca grup Bülent Aydın Meydan çalıyor çalıyor da kim kardeşim Bunun gitaristi kim ya Yok öyle bir bilgi yok dinledim bitti ya plak da hiç olmazsa kasette bile içim dönüşü gitarı kim çaldı şu davulu kim çaldı adı yazar belki fotoğrafı da olur belki şarkının sözü olur bu gençler bunu hiç mi yoksa bilmeyecek işte Hiç mi Gülmeyecek Sen beni çok deli ediyor Çünkü bir kere şey bana çok saygısızlık geliyor

hani spotify'da bütün dünyayı dinliyorsun ya bir şey yok hani dediğim gibi bu şarkının davulcusu Kim gitaristi kimin vokalisti kim öyle bir şey yok Hadi yine Spor Toto'nun arayüzünde kapak gözüküyor yazıyor ama işte O kadar O da kalkacak yakında Ya da şöyle Sen tabii cebini artık dinlenmeye dinlerken zaten görmüyorsun ki bizim bilgimiz de o kadar şeyler de şimdiki gibi hangi grubun kadrosunda 2 tıklama ile erişemiyorsun ki o plan için iz şey yapıyorduk işte yine sağ olsun Hakan abi o plakların in ley Dinlen işte o grupların bilgileri BİM'den

de şarkı sözleri bize ödünç verirdi giderdik çektirdik fotokopi fotokopi koyu renk ya diye Ama bizim de müzik eğitim Biz oydu yani yoktu çünkü öyle bir kaynak gırgır da ya da işte bilmiyorum Hangimiz o kadar çok değişik mizah dergileri hıbır da mı burada Abdulkadir Elçioğlu nun çizdiği köşesindeki iki satır 30 yine bir bilgi bizim için Hazine idi kendi kendine itiyorsun maalesef istasyonun yanında açıksa tezgahta satıyordu oradan alışveriş ediyordum daha sonra o gümüşçü oldu Bakırköy'de çarşının içinde gümüş dükkanı açtı hala da var

zannedersem Oradan da alışveriş ettik zamanda ama kafe falan ocağını ya çok Bakırköy tayfası özmüldür ben çok bulaşmadan bizde apartman çocuğu olduğumuz için çok şey yapamadık o aileme giremedik palyaçonun yandan çıktı yazıyorlar yattım Birkaç yıl önce Tabii genç yaşta kaybettik şeyde internette tanınan birisidir alemde tanınan birisidir olsaydı belki kasetleri tutardım da araba yüzünden bayağı yaşadı evlerde daha çabuk öldü çünkü kimse bilgisayardan dinlemeye başladı falan müzik şeyini öyle sözdür ama aramada kimden