tekrardan beton dökülmesi lazım Fakat bu beton

Admin

Administrator
Staff member
dökülene kadar asla Yağmur yağmalı yasa adamlarla Yusuf açacak Bu da bizim yüzümüzden benim yüzümden olacak telefon sağolsun dedi ki biz oraya Hani harca dökeriz biz onu da hallederiz neredeyim falan dediler Sağ olsunlar onlar geldiler Hacı döktüler oraya geç Onur hallettiler kolay Ben de su basma tehlikesi kalmadı anlayacağınız olay Şu sokaktan ana hat olduğu gibi Herhangi bir ek vesaire olmadan direk benim bulunduğum binanın içine deli dairelerden zaten kübralar geldi bu binayı çarpma 12 tane daire var Dört beş

tanesi falan dolu Bunlardan birisi gibi diğer 45 işte komşular kavuştuk çok iyi buraya kadar yani ikinci bir kızı durumu tekrardan uğraşma lar falan filan olmadı Türk Telekom sağolsun dedi ki biz hazırız dedi Onunla da hallettiler USB sorunu dostları Oldu bu Oldu buraya kadar her şey çok iyi oldu arkadaşlar Eğer Telekom kazı yapmasaydı bir daha sen gideceksin o kadar gitti ama çocuklarım olacaktım kalacaklar doğru alacaksın onları yine gelirsin yine Bolu ücreti daha sonra Telekom'a diyeceksin abi buraya yok şeyleri hadi gelin süs biberi

çekim bu sefer onların yoğunluğu Gümüş bayan kalkacaktı kadar Türk Telekom sağ olsun Atakan Bey sağ olsun hem de dairelerden gelen hat olduğu gibi binanın altında Şimdi sadece oraya bir kutu bir şey konulacak orada İPhone kablolu bağlanacak daha sonra da biz aboneliğinize başlatacağız halam birkaç gün geçti ekip gelmiş fakat oraya kutu konulması için geriye gitmişler Buraya ilk Baş Koyduk 10 olacak Ondan sonra biz gelip de burada şeker kabloları daireleri gidenlerle birleştireceğim falan dediler yine tekrardan görüştük çeşitler

geldiler oraya fotomontaj Cadılar ve başka bir gün farklı bir ekip gelirse o ana hattan önce çıkan kıl biberlere ayarlayıp soketleri Oo çok güzel bir şekilde altyapıyı oluştu bu konuları bağladılar ve artık her daireye gelen öncede kaldı var o kablonun ucuna buraya kadar altyapı geldi bunun bir şebeke bir süreci var altyapı geldi fakat Türk Telekom'un altyapı geldiğinden haberin olması onaylanması gerekiyor Bu süreçte Ortalama bir buçuk iki hafta falan sürülmüş bizim süreciniz olabildiğince hızlı ilerlediğini Türk Telekom sağolsun bu konuda