kazıyı yaptırmam yapma şimdi bunun maliyetini

Admin

Administrator
Staff member
karşılayacak ne olacak gelicek abi aklımda deli soru işaretleri var kimsede yanaşmıyor müsait ağrıyor diyor Sen internete gireceksin Artık her şey yapacaksın diye kusura bakma kullandırtma kullanacağız diyorum boşver diyor ya diyor Biz diyor evde amca diyor telefon aç telefonu internetini kullan ya falan şimdi evde televizyon yok İnternet yok Şebeke yok superbox yok Hani hiçbir şey yok yani hani benim bir an önce bunu çözmem lazım Türk Telekom'un oraya kadar getirmiş mi oluyor oradan sil Geri getirecek ama ben sitenin

içerisinde bunu alamıyorum Bunlar Elif dolabından her Binanın önüne bir kırmızı kablo borusu gibi yaşamışlar Ama bu borular boş bunun için kullanacaktım falan diye sordum derken biz bunu aydınlatma için kolay değil mi ağabey dedim her siteye kadar kazı yapmak yerine zaten burada daha önce konusu yapılmıştır bu boru gelmiş bu Oğlum içeriden bir Suriyeli geçirelim Sadece elektrik Dolana kadar kazılıyor bugün eve kek dolabından da zaten burada kırmızılı olan verdiler bugün hatiplere konuşmuş olur dedim Sonra ikna ettim Adam dedi ki

Elektrik kablosu geçecek mi onun içinde halledelim geçer Herhangi bir sıkıntı olmaz geçer Yani grip için 321 ampul yakmak için ne kadar kalın birlikte kalırız kullanacaksın ki bir daha kaldı daha da çok takalım değildir diye düşünüyorum hani dinleyeyim kadar gördüğün kadar Ama şöyle bir soru işareti uyandı kapanma acaba bunun Türk Telekom kabul edecek bir telefonla görüştüm dedim böyle böyle buradan hem elektrik kablo geçiş senin için sıkıntı olur mu Onlar da dediler ki Herhangi bir sıkıntı olmaz Mert Bey geçirebilir o zaman işin

altından olacak Orada da var kimse yok ne olacak geçmem Ama dedi o paket açtığını geriye düzgün düzgün takacaksınız Ben orada 40 şey kazık şey görmek istemiyorum diyor o kedi paket açtığını kazılması da biraz şey insanı bunu Mustafa geliyormuş o paket açtığınız kaldırıyorlar Daha sonrasında da onun altından biraz kazı yapılıyor fiberin geçeceği boru döşeniyor geri tekrar paket çekişte çakılı 17 Ne oldu tutuluyor Sonra işte senin bakılıyor yani bu gidişle yerine dedim inşaatçı olacağım ya neyse bunun karısını kim