işe gerçek Amerika'da şey yapacaksın ya Ne olacak

Admin

Administrator
Staff member
mesela Siri Rambo 1 Amerikan olacak o adet ve dosyaları yazacaksın o Amerika'yı açacaksın yazılımla sevdiğinden kendisi yazacak diskete falan o çok çok belli olmuyor ama bilmediğim için soruyorum şimdi şeyleri çıkmış okuyucuları yani şey yok eczane diyor anne misketten Okuduğunuz anne diyor Hem şey çözüm bu dosyalarını internetten dolduruyorsun düet diye oradan onun üzerinde bir kontrol et de var Ona hangi adı Mahmut edeceğini seçiyorsun üzerinde minik tek sana var etmek gerekiyor Ben de onu istemiyorum çünkü

onun diye ekranını falan Deneyelim bir şöyle bir kibrit kutusu kadar amiga 500 ün üzerinde kesmek gerekiyor Bir de şey oluyor disket sürücü gidiyor O disket sürücü oluyor ya ben de onu istemiyorum ben onu şey yapacağım şimdi sağ olsun beni dinliyor dur Orhan arkadaşım Onu şeyini bulmayacak external Drive olarak olarak takacağız o zaman cihazı kesiyorsun kesmek şey yapmak istemiyorum öyle plastiğini Ben zamanında konuda yatmış ödevi de şey taktırmadım sofin dost diye bir şey vardı hızlandırıcı onu şey yaparlar de ona bir

switch takarlardı cihazınız ene ene able to table öyle bir nitelik taşıyor kırmadım o yüzden istemedim mesela kız deli misin diye ben de bazen de görün ne işe yaradığını bilmiyordum Çocuk değil mi Çünkü bazı şeyler o zaman Ben hala misketlerimi çalıştırmaya çalışıyorum amk de çalışanlar oluyor benim göbeğim yok Ben de senin gibi bozmak istemedim Amerika'yı şimdi şey yapanlar var mesela onu öyle yapmış ki kesmeden etmeden direkt dışarıdan baktığında disket sürücü Gibi Onun içinde yaşlı biz onu o kadar Mahir bu şekilde

yapabilecek miyiz olmayacağı için Ben dedim yemek esnek falan da istemiyorum external Ben abi çözüm değil ya da işte böyle oldu falan varsa falan filan ramı arttırılmış bir aligan varsa bir sistem geliştirildi o 773 dikkat et dinlen mi oyunlar tek bir dosya halinde ve sıkıyorsun çalışıyor hiç tutmuyor Sana da çalışıyor ama bunun için 4 gençten açılacak diye artistlik ve Roma arttırılmış bir anda gerek yok normal değiliz ama yetmiyor yani 500 diyor O da biliyorsun şey var o güzel Onun bir sürü şey çözümü çıktı mesela kaset emülatörleri var karttan

oraya koyuyorsun micro SD karttan yüklüyor zannediyor O var bir sürü var donanım kullanan falan diye onu aktarmak için bir sürü şey icat ettiler maç varmış ne ben bilmiyorum Türkiye kimle oynuyor maçlar oynanıyor mu ya seyircisiz mi efektli yapıyorlar yayına veriyorlar kaç Tamam yani o da o da komik ama veriyorlarsa daha eğlenceli bir şeyler seyirciden eksik gibi hissettirmiyor Uz aslında da bir maçının çok uzaktan seyrediyoruz televizyonda seyrederken hani doğru bak hiç bunu düşünmemiştim sanki bunlar hiç tek kelime etmeden oynuyorlar girme ediyor Yanıyorum Ben Amerika'ya şey kurdum sensible Soccer 2020 versiyonu var ipekçi kofik iyi kurdum ben diye koydum O aynı amiga sürümünü yayın yaptık Tabii kimseye Tipo komutan sorgulama burada