gösterdim ve artık o kadar önemli bir konudur ki

Admin

Administrator
Staff member
Bursa Bölge Müdürlüğü ne kadar bu konu taşındı arkadaşlar ve Bursa'dan birbirimize sağ olsun konuyla yakından ilgilendirdiği için ve bir ekip Hazırlandı ve Bu ekiple yerliler gönderdiğiniz burada internet için bir proje şimdi bu tarifimizi çağırdılar müteahhitle birlikte ana kuzusu nereye konacak her siteye nereden fiber kablolar geçecek ne olacak ne biçim bunların planı kağıt üzerinde çıldırdı videolu o kadar çok kısa anlatmaya çalışıyorum için bazen şey yapmam gerekir kesmem gerekiyor bazı noktalara bir zaten şeyler görürsün Bu

Şahin niye eksiklik falan filan diye Neyse arkadaşlar proje çizdim de biz Sitenin ismini attı bu ana kadar bir kazı çalışması yapacağız bu sokakta olacak bir kazı çalışması Cadde yani Burası hemen Ama bunun için kazıyla çıkması lazım biliyorsunuz ki site içerisinde olanlar bak Müsait boya mal sahibi falan Sorumluluk sahibi solunum site dışı altındaki kısımlar Sokak Cadde desenli bunlardan da belediyeler soruyordu ve belediyeden kazı izni alınması için çeşitli evraklar Türk Telekom'dan belediye ile TV kalbinizin içimizin bekliyoruz yaklaşık

bir hafta bir buçuk hafta sürdü Çünkü belediyede işler ne yazık ki kolay ilerlemiyor bekle Allah Bekle bekle Allah bekle ve Daha sonrasında da altyapı ekibinden Atakan Bey aradı dedi ki Mert Bey ile de Kadir Gümüş çıktı Artık bizde de yarından kepçeyi göndereceğim Sitenin ismini attı bana kadar fiber interneti gelmesi için borular döşenecek ilk başvurular döşenir Ondan sonrasında da bir de tepki verir olay böyleyim eyse abi gelecekler kepçe bozuluyor kepçe bozulduğu için Haydi bir sonraki gün atladı bir sonraki gün oldu Ve artık

direk orada Logan kapaklarından gelmiş Bütün şey boru slogan kapağının oradan siteye kadar yani Buradan şuraya kadar bir kazı çalışması yapılması lazım ya caddenin bir kaldırımından karşı Kaldırıma kadar diye düşünebilirsiniz odada mı oraya kazı yapıldığı siteden artık İsnat sulama boru geldi oradan da artık sitenin içine alacağız ve projede de bir elektrik dolabı var elektrik dolabına kadar anahat gelecek elektrik dolabından de her binaya tek tek alttan kazı yapılıp da Ondaki borulardan haber-internet götürünce bakarsın işaretleri Ben