Aslında şey yok aslında o şimdi Hani yine

Admin

Administrator
Staff member
böyle senin fotoğrafta falan gördüğün yerin bir dışı daha var Onu işte söke söke ondan geriye bir şey kalmamış Bir küçücük bir dilim kalmış hani böyle Fotoğraflarında falan görürsün oğlum ya tarafı daha böyle iki katlı gibidir kalındır Aslında saha böyleydi sökmüşler Uzaktan bakınca ne güzel yanına gidecek bütün büyük ayıp oluyor dikilitaşlar da öyle Onların da kalıp dişleri yok yağmalandığı zaman bir şey olmuştur çalmışlar götürmüşler bilinmemiş çalınmış şeyi çok seven oluyordu Ama bakıyorum bir yandan da bütüne etkinliği vardı

dün de olur tabii zaten asla gündemlerle konuşuruz ama hani ben şeyini söyleyeyim o zaman hani afiş olarak ben sunumu hiç beğenmedim Çünkü sunumda veri yoktu Yani bir takım rakamlar sallamış Apple şöyle iyi böyle iyi olacak falan yok e ben de şaşırdım şimdi MacBook Air emberly olmasına kimse yadırgamaz herhalde Çünkü o zaten taşınabilir çok uzun cihazlar hala falan da yok şimdi artık tamam ama bir de Pro çıkardığınız airpano cihaz dedin mi hiç o sayıları ihtiyacım var Çünkü belli bir sebepten dolayı güçten dolayı Pro serisi var

Şimdi sen MacBook 13 13 Pro diyorsun ama sana sayı vermiyorsun ve MacBook Air de ki aynı emri koyuyorsunuz hemen hemen aynı indirim peşinde Tabii İnsan merak ediyor Bu nasıl çalışacak bunun performansı olacak tek kelime yok yani o yüzden ben hiç yeterli bulmayan üzerine Konuşacak bir şey yok yani baktığınız neyin üzerine konuşacağım delica vermedi ki bana konuşabilirsin bunda bile olmadı Evet bu Biz daha güçlü bir deneme bu kısmına bakacaksın Bu bir şey de olabilir hani Microsoft bu konuyu zaten hazırlıklı

Çünkü çalışan Windows var hani başarısız da olsa şeyde olursa bunlar bu böyle bir geçişin ilk adımı ilk annesi olabilir mi zaman gösterecek de tabii ki şu anda hangi iki şey var Murat şimdi ağrım zamanında alarmı Survivor'da da kullanacağız diye kendilerini para alırlar ama sonra ondan şey çıktı microservice Çıktı zayıf ama hani cluster olarak 100 tane sürülen kullanıyorsun ya da çok ufak bir iş için büyük bir sorguda bağlamak genomiks kullanıyorsun öyle bir şey oldu Sonuçta yine ağır bir şey yapacak yüksek beygir gücü diye