arabada yeni arabalarda şey var o zaman cafe

Admin

Administrator
Staff member
barışta en fazla araba yüzünden kaset hala bugün işte benzincilerde falan satılıyor ben şey görmüyorum onu nasıl sormak isterim kasetçi diye bir dükkan sürü vardı var mı bir tane meşhur şeyi vardır böyle satar satar adını bir hafta yeşil çuha var masaya sermek için Orası öyle bir şey bulabileceğiniz poker fişi nereden alacak tam tersi yeni silahçıda var diyorlar şimdi Hani açmadın aşağı arkasında Dükkanı falan duruyordur tabii ama hani onu takip etmiyorum ben hani böyle çarşıda kasetsin diye bir esnaf Duru vardı hatta daha eskisinde onlar

Karışık Kaset yapıyorlar liste veriyorsun Aynı bizim oyun müstesi verdiğimiz gibi bilgisayar ciğer sende kaset listesi yapıyorsun öyle Ferdi Özbeğen dinlenme Ümit Besen veriyorsun çekip geliyor sana Facebook yapıyor yapıyor o sonra hani bir olay dükkanda şeyler falan Milyoner diye oyunlar falan var da kutu oyunları o var içeride Ben bu adamın O da evet hiçbir fikrim yok Alacak hiçbir şey yok yani nasıl oluyor öyle öyle bazı dükkandan oluyor 1980'de 2009 yılında mı Ne takım elbise diktirdim kendime Çünkü o zamanlar göbek möbek

malum sonunda yazdığın değil Hazır yok çarşıdan alıp diyemiyorsun bitirmek lazım diye gittim adam 1950'de böyle Düşsem terzi Kendisi de belki 80 yaşında dükkan göre 1950'de falan Çayı da günde kız öyle sana hiç de katalog gibi şey çıkartıyor model gösteriyor ondan da 1950-1960 kanka alma dökümanlar adam gayet güzel sağ olsun dikmişti giymiştim yine dedim ki bu açıklayamıyorsan hani bir anda bir iştahla katımda zaman tüneli'nden geçiyorsun falan çalıyor açıklaması yok Bülent Ersoy erkek O Kadar eski 105 evden bahsetmişti O

bilgisayardan Bilgisayar bilgisayar bilgisayar da yani 2 sene önceye kadar yani çünkü o ne bileyim UFO falan hiçbiri kalmadı 64'ler dergisinde reklamlarını gördüğümüz firmaların hiçbiri kalmadı Bildiğim kadarıyla Ping almamışlar coin bilgisayar her belki de en eski bilgisayarcı bilgisayarcı tabir edilen esnaf içinde belki de hala şu salgın şey olsun da atlasında uğrayalım abi koyun alalım Ben de lazım Sen istediğin oyunu çekiyorsun da diskete dönüşmüyor fiziksel Çünkü aynı şeyi ayrı ile olmuyor o internetten çektiğin Adete dosyaları yaramıyor