anlatırlar bizlere Türkiye'deki internet sorunun

Admin

Administrator
Staff member
tam olarak neden kaynaklandı kiminle para istediği için altyapıya engellediği konusuna Bir açıklık getirmek sizlere anlatmak istedi ne diyeceksiniz varsa sektör konusunda benim bilmediğim Sizin bildikleriniz varsa lütfen Suyu doğalgaza bir açsana ihtiyaçtan internette 11 ve 12 yaşlık Bu yüzden de bizde önünde elleme gelip video interneti kullanıyorduk Türk Telekom internet kullanıyoruz hafif taşıma Devri geldi ve dedi ki biz taşınıyoruz çoğu zaman bütün Olay başladı Ben ilk başta internet altyapısını sordu dedim şimdi A blok B blok B blok diye

bir site içerisinde olduğu için Blokları sorgulamak Zorundasın Ben de taşınacağım dedin Bunu Onu bilmiyorum ve sellem hangi blokta Ne varsa zaten oldu diye düşünerek haber alamazsın ve odada elleme gelip bir mi diye sen kullanabileceğimiz ve gördüm yani İnsanlar köfte varmış oh ne güzel falan dedik Biz internet kısmını artık araştırmaktan çektik Niye Çünkü hala baktık altyapı var Her şey yok şeyleri ne zararı 15 Ağustos'ta taşındık eski Evin kapısını kapatıp Anahtarları teslim etmek isteyen evinizin kapısından içeriye sadece görmek internet

bağlatacağım yaptıracağız falan Çünkü oraya falan olmaz bu farklı bir durum Farklı Boyut oluyor ama hepimizin adı telefon numarası Türk Telekom Müşteri hizmetlerini dediler ki beyefendi bölgenizde altyapı yok nasıl olur yani baktık internetten altyapı olarak A blokta altyapı görüyoruz Denizli herhangi bir Hani hiç mi yokmuş o yüzden biz söyledik Sadece B C D Blok herhangi bir internet altyapısı bulunmamakta hiç bir firmanın adı ne Türksat ve Türk Telekom TurkNet mi Superonline hiçbir A blokta neden var dedi yerlerinde yok

değildi yazar aşkıner başladığınızda buraya abi 5 yıl önce dikilmeli mi Bizim oturduğunuz bina alır bir yola önce bitirmiş yani aldı 5 yıl önce bir bildiği için birkaç yıl önce oraya altyapıyı getirmişler ehliyete getirmişler Sonra işte biz yeter falan filan son gün içerisinde dikilince buralarda herhangi bir altyapı çekilmemiş Burada da kimse altyapı kullan bakıyorum Etraftaki vayfay ayarlarını gerçekten daha net bir şey yok işte A Blok vekillerin vayfay beri böyle biraz geliyor ama o 1100d 510 falan altyapı yok ne yapacağız başvuru yapacağız gittim