En İyi iPhone Uygulamaları 2021

Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan telefonlar ne yazık ki sürekli elimizde. Teknolojik gelişmeler insan hayatını kolaylaştırmak üzere yazılmıştır, bu gelişmeler arasında insanların işine yarayacak bazı uygulamalar hayati önem taşımaktadır. 2019 tarihinden itibaren gittikçe artan bu alışkanlık her geçen gün daha çok bağımlılık yapıyor. iPhone kullanıcıları için en iyi uygulamaları sizlere bu yazımızda aktaracağız.Facebook
Son zamanlarda popülerliğini kısmen yitiren bu uygulama, daha fazla tutulmamasına rağmen halen daha sosyal medya platformları arasında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Clips


Apple tarafından geliştirilen Clips uygulaması ile iPhone cihazlarda eğlenceye dayalı kısa videolar oluşturabilirsiniz. Çeşitli sticker, emoji ve farklı elementler sunan bu uygulama iPhone serisinin X ve daha yeni cihazlarında TrueDepth kamerası özelliği kullanılarak üç boyutlu selfie çekme olanağı da sunmaktadır. Apple Clips uygulamasını detaylı olarak bu bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

TikTok


2019 tarihinden itibaren akıllı telefonların varlığı ile popülerliğini sürdüren TikTok uygulaması 2020 tarihinde Covid-19 sebebiyle popülerliğini iyice arttırmıştır. Kısa süre içerisinde en büyük sosyal ağlardan biri haline gelen TikTok uygulaması en eğlenceli uygulamalar arasında yer almaktadır.

Pinterest


Pinterest, birbirinden kaliteli fotoğraflar üreten insanların en çok kullandığı fotoğraf paylaşma platformudur. Arama motorlarında bulamayacağınız birbirinden güzel, ilginç ve kaliteli fotoğrafları pinterest’te bulabilirsiniz. Muhteşem bir fotoğraf deneyimi için Pinterest uygulamasını yüklemelisiniz.

iMovie

iMovie uygulaması seneler boyunca macOS ve iOS cihazlarda video düzenleme uygulaması görevini üstlenmektedir. Birbirinden muhteşem, profesyonel ve etkileyici videolar oluşturmak için iMovie uygulamasını yükleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada birbirinden farklı efektler bulunuyor.

cihan

Birbirinden güzel yazıları siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz, okuduğunuz içerikler hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu